WINDOWS ANDROID IOS MAC
  • 5.00 /5

Internet Download Manager 6.21 Преземете

Од интернет-датотеки што сакате да ја преземете? Тука е Internet Download Manager 6.21 (IDM) е програма само за вас. Употребата на многу kollay. Кога сурфањето на интернет, кога ќе кликнете на видео линк на side. Internet Download Manager 6.21 е најпопуларниот преземете. Можете само да кликнете. Google Chrome, Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera, Avant Пребарувачот, Apple Safari, Netscape прелистувачот supports. Internet Download Manager 6.21датотеки 32 делови од разделување на вашиот систем за брзо без протегаат преземања. Останатите половина, и продолжи преземањето функција . обидете се тоа за 30 дена, ако сте среќни со што може да се купи. Преземени датотеки во my documents сандаче можете да најдете во download folder. Ако сакате, можете да го поставите складирање локација. Програмата поддржани јазици:албански, арапски, Азербејџан, Босански, бугарски, каталонски, Кинески, Кинески, Традиционален Кинески, хрватски, чешки, дански, холандски, Добивај, Добивај, Добивај, фински, француски, германски, грчки, хебрејски,унгарски, Индонезиски, италијански, Јапонски, корејски, литвански, македонски, монголски, норвешки, полски, португалски, португалски(Бразил), романски, романски, руски, руски, српски Cirillic, српски Cirillic, SerbianLatin, словачки, Словенечки, шпански, шведски, шведски, Тајландски, Турски, Украински, Узбечката, Виетнамски. Категории: Симнување Управување Со, Симнување На Софтвер Оперативен Систем WINDOWS.

Internet Download Manager 6.21 image
Internet Download Manager 6.21

преземете

  • Лиценца : Пробна Верзија
  • Верзија : 6.21
  • Големина : 6,03 MB
  • Оперативен Систем :
    • WINDOWS
  • Оперативен Систем Верзија : Windows 98/Windows 98 SE/Windows ME/Windows 2000/Windows XP/Windows Vista/Windows 7/Windows 8/Windows 8.1
  • Производител:
  • Датум На Ажурирање : 2015-02-13